SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Sali Ram Berisha dhe Populli Shqiptar ..

Sali Ram Berisha pėrfaqėson Popullin Shqiptar
Sali Ram Berisha ėshtė kundėr Popullit Shqiptar
S.Berisha duhet tė jap dorėheqjen si kryeministėr
S.Berishės ti hiqet imuniteti dhe tė penalizohet
Familjes Berisha ti sekuestrohen Pronat masivisht
Sali Berisha ka Implikim kriminal ndaj Shqipėrisė
Figura e Sali Berishės ėshtė Figurė e Krimit Pasiv
Ligjet Berishiane nė vite me thelb Kriminal Anarki
Aferat Korrupsioniste janė nė shkallėn mė tė lartė
Fenomeni "Sali Ram Berisha" ėshtė Psikopatologjik
Infeksioni Sali Ram Berisha po lulėzon nė Shqipėri
Sali Ram Berisha nuk dorėzohet pa Luftė dhe DhunėRezultate
Sondazhe

Vota 2003


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte