Magic Payday & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Qeveria e re Shqiptare ..

do tė jetė e sukseshme nė ndryshimet e premtuara
do tė jetė dicka mė ndryshe se ajo paraardhėse
do bejė hapa pėrpara nė futjen e Shqipėrisė nė BE
qeveritarėt e PD-sė janė pa eksperiencėn e duhur
s'do tė sjellin ndonje gjė tė re nga cfar kan qenė
Berisha ka 'ndryshuar', por zakonin se ka harruar
Europa ėshtė shumė skeptike pėr qeverinė 'Berisha'
nuk munden tė luftojnė korrupsionin e pėrbashkėt
'Pronat' nėn kėtė pushtet do jenė 'Vjedhje e Re'
Berisha nuk besohet, se ka njė tė shkuar tė zezė
nuk ka dallim nga Nano te Berisha, janė njė surrat
janė edhe Kėta mė hajduta se tė parėtRezultate
Sondazhe

Vota 158


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte