SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Zgjedhjet Parlamentare 2005 dhe 'Dushku' ..

shkatėrroji pėrfundimisht votėn e lirė
janė zgjedhje tė papranueshme
nuk janė deputetė qė zgjodhėm nė tė vėrtetė
kanė krijuar imazh tė keq te ndėrkombėtarėt
janė zgjedhjet mė tė kėqija deri mė sot
ėshtė dhunuar realisht origjinaliteti i votės
tė bėhen zgjedhje tė reja me kod tė ri zgjedhor
janė tė pranueshme deri diku
janė vota reale tė zgjedhėsve
Sali Berisha bėhet kryeministėr i ardhshėm
PS dhe LSI tė bashkohen nė vazhdimėsi
LZHK ėshtė mė e dėmtuara e 'Dushkut'Rezultate
Sondazhe

Vota 329


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte