SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Shqipėria '2005 ...

do tė jetė mė e zhvilluar se 2004 ...
mė e begatė se 10 vitet e fundit ...
njėsoj si kėto vite qė kaluam ...
do tė jetė mė keq se njė vit mė parė ...
do tė vazhdoj i njėjti model i deritanishėm ...
nuk ka shpresa pėr Asnjė Zhvillim tė Shpejtė
duhet tė ketė Politikė tė Re dhe Figura tė Reja
duhen Programe Agresive tė Zhvillimit Ekonomik
qeveri Teknikėsh dhe Specialistėsh nga Diaspora
menaxhim nga Specialistėt e Huaj - si Kosova
skualifikim tė Gjithė Lojtarėve Politike tė Sotėm
nuk Dua t'ja dijė pėr Asgjė - rreth ShqipėrisėRezultate
Sondazhe

Vota 362


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte