RealtyStore.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Miratimi i "Ligjit pėr Pronat" ...

do sjell pėrmirėsime nė Ēėshtjen e Pronave
do tė ketė Fillim tė Investimeve tė Huaja
do tė sjell Gjygje tė Pafundme midis Palėve
do ta Dėnojė Shqipėrinė Pėrfundimisht nė Izolim
do te shtyjė Pronarėt e Ligjshėm nė masa Drastike
do tė sjellė Kaos dhe Luftė Shtresash
Pronarėt duhet tė Vazhdojnė Presionin Ndėrkombėtar
PD-ja tė Korrigjojė 'Krimet e Saj ndaj Pronės'
Pronarėt s'duhet tė Firmosin pėr Pronat e Tyre
Vjedhėsit e Pronave duhet tė ndėshkohen me Ligj
Pronarėt s'duhet ti Besojnė mė as PD-sė - as PS-sė
Ēėshtja e Pronave nuk do tė Zgjidhet AsnjėherėRezultate
Sondazhe

Vota 431


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte