Marjeta Biba - Woodgreen & ACL

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Secure Money Store & TanPortal


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Gjendja Aktuale nė Shqipėri...

ėshtė nė favor tė Investimeve tė Huaja
ėshtė gjendje Normale dhe Premtuese
ka tendenca Pėrmirėsimi dhe Zhvillimi
ėshtė njėsoj si pas 1997 dhe si Koha e Berishės
ėshtė Kaos Ekonomik si nė kohėn e Berishės
ėshtė mė Keq se Kurrė dhe pa Shpresė
ka mundėsi tė bėhet Keq e mė Keq
ėshtė e zhytur nė Kaos e Anarki Totale
qeveria socialiste po stimulon Korrupsion tė Papar
demokratėt po bien nė Ujdi me kėtė Korrupsion
Shqipėria nuk bėhet kurrė me Pjellat e KomunizmitRezultate
Sondazhe

Vota 288


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte