Kanetix Canada & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Ēėshtja "Ēamėria"....

ėshtė Ēėshtje Kombėtare Shqiptare
ėshtė Ēėshtje Kombėtare Greke
ėshtė Tradhti Historike e Shqipėrisė
ėshtė Genocid e Masakėr e hapur Greke
duhet ndiqet e vazhduar nė Gjygjin Europian
Berisha+Nano janė Servilėt e Helenizmit Grek
Nano ėshtė aktualisht,Diplomati mė i Shquar
Berisha ėshtė mė Patrioti i kėsaj Ēėshtjeje
Amerika dhe disa Senatorė,po nxisin kėtė Ēėshtje
Europa ka detyrime Zgjidhjeje ndaj Ēamėrisė
Shqipėria duhet tė bėj mė shumė Presion te Greqia
nuk ka mundėsi tė zgjidhet ndonjėherėRezultate
Sondazhe

Vota 118


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte