Neritan S. Hyka Real Estate Agent

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Berishizmi dhe Nanoizmi

Janė Katastrofat dhe Monstrat Post Komuniste
Janė masakruesit e Shqipėrisė dhe tė Pronave
Janė degjeneruesit e Politikės e Moralit Shqiptar
Figurat mė tė Urryera dhe Denigruese Post Komunist
Berisha dhe Berishizmi Primitiv ėshtė mė i Keqi
Nano dhe Nanoizmi ėshtė Degjenerimi Kombėtar
Kanė Vlera tė vecanta - dy Figurat dhe Ideologjitė
Berisha ėshtė mė i Preferuari i Politikės Shqiptar
Nano ėshtė Politikani mė i Zotė i Shqipėrisė
Vlerėsoj Nevojėn pėr Politikėn e tė Dyve
Nuk jap Mendim dhe jam i Zhgėnjyer nga tė Dy
E Injoroj Ekzistencėn e komentin tim pėr tė DyRezultate
Sondazhe

Vota 291


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte