SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Shqipėria '2004...

do tė jetė si ajo e 1992 - 2003 - Kaos Politik
do tė bėhen Ndryshime Thelbėsore Ekonomike
do tė ketė Investime te Huaja Direkte Masive
do tė Ketė Vlerėsim tė Aksioneve nė Bursėn Tirana
do tė bėhet Investim Masiv me Letrat me Vlerė
do te hapen Rrugėt pėr Kapitalet e Diasporės
do tė Krijohen Strategji tė Shqipėrisė Moderne
do tė kthehet Besimi ne Jetėn Shqiptare
do tė jetė mė Keq - Kaos - Varfėri, se mė parė
nuk kam besim se do tė Ndryshojė Asgjė
nuk arrij ta ėndėrroj dot, Shqipėrinė e ZhvilluarRezultate
Sondazhe

Vota 141


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte