Mrs. Oriada Ziko - Dixie Bloor Neighbourhood Centre (Canada)

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Pronat dhe Pronarėt legjitimė..

duhet tė merren nga Pronarėt legjitimė - 100%
do tė vazhdojė Vjedhja-Korrupsioni 12 vjeēar
duhet tė bihet nė Kompromis me tė Paligjshmen
duhet qė Pronarėt - vazhdojnė Gjygjin Ndėrkombėtar
nuk mund tė ketė zgjidhje me Nanon + Berishėn
qeveritė e 12 viteve - Janė Kriminelėt e Pronės
nuk kam besim te Politika jonė Korrupsioniste
jam i dėshpėruar nga Mjerimi qė i bėhet Pronėsisė
duhet qė Pronarėt tė jenė mė tė ashpėr me Shtetit
ēėshtje e vdekur,sa kohė qė janė Demo - Komunistat
nuk ka Zhvillim pa kthyer Pronėn te i Zoti
nuk ka Investime te huaja - me Pronat e VjedhuraRezultate
Sondazhe

Vota 108


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte