Paychecktoday.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Secure Money Store & TanPortal


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazh


Sondazh
Mendoni qė Naltmadhėria e Tij-Mbreti Leka Zogu 1,do tė....

...marr Pushtetin nė tė Ardhmen ?
...Fuqizohet Ekonomikisht dhe Politikisht ?
...krijojė Ligėn e Aristokracisė Shqiptare ?
...japė Vlera te Reja Kombit Shqiptar dhe Shtetit?
...Pastrojė Imazhin e Njollosur tė Shqipėrisė ?
...vendosė Shtresėn Aristokrate nė Pushtet ?
...krijojė Hapėsira,pėr Investitorėt e Huaj ?
...jetė Ndėrmjetės nėpėr Mbretėritė e Botės ?
...Ndėshkojė,Vjedhėsit e Pronave Legjitime ?
...krijojė Hapėrsira pėr Vlerat Morale Kombėtare ?
...nuk jap mendim pėr kėtė sondazh ?Rezultate
Sondazhe

Vota 27


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte