Hamati Roofing & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Sali Ram Berisha dhe Populli Shqiptar ..

Sali Ram Berisha pėrfaqėson Popullin Shqiptar13 %13 %13 % 13.93% (279)
Sali Ram Berisha ėshtė kundėr Popullit Shqiptar8 %8 %8 % 8.99% (180)
S.Berisha duhet tė jap dorėheqjen si kryeministėr9 %9 %9 % 9.84% (197)
S.Berishės ti hiqet imuniteti dhe tė penalizohet11 %11 %11 % 11.68% (234)
Familjes Berisha ti sekuestrohen Pronat masivisht11 %11 %11 % 11.08% (222)
Sali Berisha ka Implikim kriminal ndaj Shqipėrisė8 %8 %8 % 8.84% (177)
Figura e Sali Berishės ėshtė Figurė e Krimit Pasiv5 %5 %5 % 5.69% (114)
Ligjet Berishiane nė vite me thelb Kriminal Anarki7 %7 %7 % 7.84% (157)
Aferat Korrupsioniste janė nė shkallėn mė tė lartė6 %6 %6 % 6.54% (131)
Fenomeni "Sali Ram Berisha" ėshtė Psikopatologjik8 %8 %8 % 8.24% (165)
Infeksioni Sali Ram Berisha po lulėzon nė Shqipėri7 %7 %7 % 7.34% (147)
Sali Ram Berisha nuk dorėzohet pa Luftė dhe Dhunė13 %13 %13 % 13.63% (273)

Gjithsej Vota: 2003


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte