Hamati Roofing & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?...

Partia Demokratike19 %19 %19 % 19.15% (90)
Partia Socialiste28 %28 %28 % 28.09% (132)
LSI - forcė e besueshme2 %2 %2 % 2.55% (12)
kushte te pershtatshme per Fatos Nanon2 %2 %2 % 2.77% (13)
Demokracia do tė lulėzojė1 %1 %1 % 1.49% (7)
Vėshtirėsi tė medha pėr Edi Ramėn4 %4 %4 % 4.47% (21)
Socialistėt shumė aktivė17 %17 %17 % 17.02% (80)
Demokratėt fushatė tė ndershme elektorale1 %1 %1 % 1.91% (9)
Nacionalistėt duhet tė bejnė mė shumė pėrpjekje5 %5 %5 % 5.53% (26)
S'mė bėn pėrshtypje kush do tė fitojė14 %14 %14 % 14.68% (69)
S'mund tė gjykoj2 %2 %2 % 2.34% (11)

Gjithsej Vota: 470


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte