Mrs. Oriada Ziko - Dixie Bloor Neighbourhood Centre (Canada)

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Qeveria e re Shqiptare ..

do tė jetė e sukseshme nė ndryshimet e premtuara5 %5 %5 % 5.06% (8)
do tė jetė dicka mė ndryshe se ajo paraardhėse3 %3 %3 % 3.16% (5)
do bejė hapa pėrpara nė futjen e Shqipėrisė nė BE1 %1 %1 % 1.27% (2)
qeveritarėt e PD-sė janė pa eksperiencėn e duhur10 %10 %10 % 10.76% (17)
s'do tė sjellin ndonje gjė tė re nga cfar kan qenė6 %6 %6 % 6.96% (11)
Berisha ka 'ndryshuar', por zakonin se ka harruar15 %15 %15 % 15.19% (24)
Europa ėshtė shumė skeptike pėr qeverinė 'Berisha'10 %10 %10 % 10.13% (16)
nuk munden tė luftojnė korrupsionin e pėrbashkėt6 %6 %6 % 6.96% (11)
'Pronat' nėn kėtė pushtet do jenė 'Vjedhje e Re'15 %15 %15 % 15.19% (24)
Berisha nuk besohet, se ka njė tė shkuar tė zezė12 %12 %12 % 12.66% (20)
nuk ka dallim nga Nano te Berisha, janė njė surrat12 %12 %12 % 12.66% (20)
janė edhe Kėta mė hajduta se tė parėt5 %5 %5 % 5.70% (9)

Gjithsej Vota: 158


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte