SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Zgjedhjet Parlamentare 2005 dhe 'Dushku' ..

shkatėrroji pėrfundimisht votėn e lirė4 %4 %4 % 4.56% (15)
janė zgjedhje tė papranueshme7 %7 %7 % 7.29% (24)
nuk janė deputetė qė zgjodhėm nė tė vėrtetė12 %12 %12 % 12.46% (41)
kanė krijuar imazh tė keq te ndėrkombėtarėt10 %10 %10 % 10.33% (34)
janė zgjedhjet mė tė kėqija deri mė sot11 %11 %11 % 11.85% (39)
ėshtė dhunuar realisht origjinaliteti i votės18 %18 %18 % 18.54% (61)
tė bėhen zgjedhje tė reja me kod tė ri zgjedhor12 %12 %12 % 12.77% (42)
janė tė pranueshme deri diku10 %10 %10 % 10.33% (34)
janė vota reale tė zgjedhėsve2 %2 %2 % 2.13% (7)
Sali Berisha bėhet kryeministėr i ardhshėm4 %4 %4 % 4.56% (15)
PS dhe LSI tė bashkohen nė vazhdimėsi5 %5 %5 % 5.17% (17)
LZHK ėshtė mė e dėmtuara e 'Dushkut'6 %6 %6 % 6.99% (23)

Gjithsej Vota: 329


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte