SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Shqipėria '2005 ...

do tė jetė mė e zhvilluar se 2004 ...3 %3 %3 % 3.04% (11)
mė e begatė se 10 vitet e fundit ...0 %0 %0 % 0.83% (3)
njėsoj si kėto vite qė kaluam ...6 %6 %6 % 6.91% (25)
do tė jetė mė keq se njė vit mė parė ...4 %4 %4 % 4.14% (15)
do tė vazhdoj i njėjti model i deritanishėm ...10 %10 %10 % 10.50% (38)
nuk ka shpresa pėr Asnjė Zhvillim tė Shpejtė14 %14 %14 % 14.36% (52)
duhet tė ketė Politikė tė Re dhe Figura tė Reja17 %17 %17 % 17.13% (62)
duhen Programe Agresive tė Zhvillimit Ekonomik7 %7 %7 % 7.46% (27)
qeveri Teknikėsh dhe Specialistėsh nga Diaspora9 %9 %9 % 9.39% (34)
menaxhim nga Specialistėt e Huaj - si Kosova4 %4 %4 % 4.97% (18)
skualifikim tė Gjithė Lojtarėve Politike tė Sotėm21 %21 %21 % 21.27% (77)
nuk Dua t'ja dijė pėr Asgjė - rreth Shqipėrisė0 %0 %0 % 0.28% (1)

Gjithsej Vota: 362


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte