Zaka Plumbing & Maintenance & TanMarket.com

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Miratimi i "Ligjit pėr Pronat" ...

do sjell pėrmirėsime nė Ēėshtjen e Pronave0 %0 %0 % 0.70% (3)
do tė ketė Fillim tė Investimeve tė Huaja0 %0 %0 % 0.23% (1)
do tė sjell Gjygje tė Pafundme midis Palėve7 %7 %7 % 7.42% (32)
do ta Dėnojė Shqipėrinė Pėrfundimisht nė Izolim7 %7 %7 % 7.89% (34)
do te shtyjė Pronarėt e Ligjshėm nė masa Drastike8 %8 %8 % 8.12% (35)
do tė sjellė Kaos dhe Luftė Shtresash6 %6 %6 % 6.50% (28)
Pronarėt duhet tė Vazhdojnė Presionin Ndėrkombėtar11 %11 %11 % 11.60% (50)
PD-ja tė Korrigjojė 'Krimet e Saj ndaj Pronės'26 %26 %26 % 26.91% (116)
Pronarėt s'duhet tė Firmosin pėr Pronat e Tyre7 %7 %7 % 7.66% (33)
Vjedhėsit e Pronave duhet tė ndėshkohen me Ligj7 %7 %7 % 7.89% (34)
Pronarėt s'duhet ti Besojnė mė as PD-sė - as PS-sė15 %15 %15 % 15.08% (65)
Ēėshtja e Pronave nuk do tė Zgjidhet Asnjėherė25 %25 %25 % 25.29% (109)

Gjithsej Vota: 431


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte