Hamati Roofing & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Gjendja Aktuale nė Shqipėri...

ėshtė nė favor tė Investimeve tė Huaja0 %0 %0 % 0.00% (0)
ėshtė gjendje Normale dhe Premtuese1 %1 %1 % 1.04% (3)
ka tendenca Pėrmirėsimi dhe Zhvillimi2 %2 %2 % 2.43% (7)
ėshtė njėsoj si pas 1997 dhe si Koha e Berishės9 %9 %9 % 9.38% (27)
ėshtė Kaos Ekonomik si nė kohėn e Berishės17 %17 %17 % 17.01% (49)
ėshtė mė Keq se Kurrė dhe pa Shpresė4 %4 %4 % 4.51% (13)
ka mundėsi tė bėhet Keq e mė Keq3 %3 %3 % 3.47% (10)
ėshtė e zhytur nė Kaos e Anarki Totale12 %12 %12 % 12.15% (35)
qeveria socialiste po stimulon Korrupsion tė Papar17 %17 %17 % 17.01% (49)
demokratėt po bien nė Ujdi me kėtė Korrupsion18 %18 %18 % 18.40% (53)
Shqipėria nuk bėhet kurrė me Pjellat e Komunizmit14 %14 %14 % 14.58% (42)

Gjithsej Vota: 288


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte