Gramshi Painting Ltd

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Ēėshtja "Ēamėria"....

ėshtė Ēėshtje Kombėtare Shqiptare22 %22 %22 % 22.03% (26)
ėshtė Ēėshtje Kombėtare Greke0 %0 %0 % 0.85% (1)
ėshtė Tradhti Historike e Shqipėrisė14 %14 %14 % 14.41% (17)
ėshtė Genocid e Masakėr e hapur Greke7 %7 %7 % 7.63% (9)
duhet ndiqet e vazhduar nė Gjygjin Europian1 %1 %1 % 1.69% (2)
Berisha+Nano janė Servilėt e Helenizmit Grek27 %27 %27 % 27.97% (33)
Nano ėshtė aktualisht,Diplomati mė i Shquar9 %9 %9 % 9.32% (11)
Berisha ėshtė mė Patrioti i kėsaj Ēėshtjeje0 %0 %0 % 0.85% (1)
Amerika dhe disa Senatorė,po nxisin kėtė Ēėshtje8 %8 %8 % 8.47% (10)
Europa ka detyrime Zgjidhjeje ndaj Ēamėrisė1 %1 %1 % 1.69% (2)
Shqipėria duhet tė bėj mė shumė Presion te Greqia5 %5 %5 % 5.08% (6)
nuk ka mundėsi tė zgjidhet ndonjėherė4 %4 %4 % 4.24% (5)

Gjithsej Vota: 118


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte