Paychecktoday.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Secure Money Store & TanPortal


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Berishizmi dhe Nanoizmi

Janė Katastrofat dhe Monstrat Post Komuniste2 %2 %2 % 2.41% (7)
Janė masakruesit e Shqipėrisė dhe tė Pronave13 %13 %13 % 13.40% (39)
Janė degjeneruesit e Politikės e Moralit Shqiptar1 %1 %1 % 1.72% (5)
Figurat mė tė Urryera dhe Denigruese Post Komunist1 %1 %1 % 1.72% (5)
Berisha dhe Berishizmi Primitiv ėshtė mė i Keqi28 %28 %28 % 28.87% (84)
Nano dhe Nanoizmi ėshtė Degjenerimi Kombėtar20 %20 %20 % 20.62% (60)
Kanė Vlera tė vecanta - dy Figurat dhe Ideologjitė0 %0 %0 % 0.34% (1)
Berisha ėshtė mė i Preferuari i Politikės Shqiptar13 %13 %13 % 13.75% (40)
Nano ėshtė Politikani mė i Zotė i Shqipėrisė16 %16 %16 % 16.49% (48)
Vlerėsoj Nevojėn pėr Politikėn e tė Dyve0 %0 %0 % 0.00% (0)
Nuk jap Mendim dhe jam i Zhgėnjyer nga tė Dy0 %0 %0 % 0.69% (2)
E Injoroj Ekzistencėn e komentin tim pėr tė Dy2 %2 %2 % 2.75% (8)

Gjithsej Vota: 291


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte