SWK-Bank & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Shqipėria '2004...

do tė jetė si ajo e 1992 - 2003 - Kaos Politik13 %13 %13 % 13.48% (19)
do tė bėhen Ndryshime Thelbėsore Ekonomike4 %4 %4 % 4.26% (6)
do tė ketė Investime te Huaja Direkte Masive0 %0 %0 % 0.71% (1)
do tė Ketė Vlerėsim tė Aksioneve nė Bursėn Tirana2 %2 %2 % 2.13% (3)
do tė bėhet Investim Masiv me Letrat me Vlerė1 %1 %1 % 1.42% (2)
do te hapen Rrugėt pėr Kapitalet e Diasporės1 %1 %1 % 1.42% (2)
do tė Krijohen Strategji tė Shqipėrisė Moderne4 %4 %4 % 4.26% (6)
do tė kthehet Besimi ne Jetėn Shqiptare7 %7 %7 % 7.80% (11)
do tė jetė mė Keq - Kaos - Varfėri, se mė parė18 %18 %18 % 18.44% (26)
nuk kam besim se do tė Ndryshojė Asgjė25 %25 %25 % 25.53% (36)
nuk arrij ta ėndėrroj dot, Shqipėrinė e Zhvilluar20 %20 %20 % 20.57% (29)

Gjithsej Vota: 141


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte