Mrs. Oriada Ziko - Dixie Bloor Neighbourhood Centre (Canada)

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Secure Money Store & TanPortal


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Pronat dhe Pronarėt legjitimė..

duhet tė merren nga Pronarėt legjitimė - 100%17 %17 %17 % 17.59% (19)
do tė vazhdojė Vjedhja-Korrupsioni 12 vjeēar6 %6 %6 % 6.48% (7)
duhet tė bihet nė Kompromis me tė Paligjshmen0 %0 %0 % 0.00% (0)
duhet qė Pronarėt - vazhdojnė Gjygjin Ndėrkombėtar12 %12 %12 % 12.04% (13)
nuk mund tė ketė zgjidhje me Nanon + Berishėn18 %18 %18 % 18.52% (20)
qeveritė e 12 viteve - Janė Kriminelėt e Pronės3 %3 %3 % 3.70% (4)
nuk kam besim te Politika jonė Korrupsioniste6 %6 %6 % 6.48% (7)
jam i dėshpėruar nga Mjerimi qė i bėhet Pronėsisė3 %3 %3 % 3.70% (4)
duhet qė Pronarėt tė jenė mė tė ashpėr me Shtetit9 %9 %9 % 9.26% (10)
ēėshtje e vdekur,sa kohė qė janė Demo - Komunistat6 %6 %6 % 6.48% (7)
nuk ka Zhvillim pa kthyer Pronėn te i Zoti15 %15 %15 % 15.74% (17)
nuk ka Investime te huaja - me Pronat e Vjedhura9 %9 %9 % 9.26% (10)

Gjithsej Vota: 108


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte