Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Me 10 Milion USD $ - VJEDHJE SHTETRORE- A Mendoni...

...qė Qeveria Shqiptare ėshtė e Korruptuar Rėndė22 %22 %22 % 22.22% (2)
...qė Qeveria Shqiptare po Vjedh Hapur Shqiptarėt33 %33 %33 % 33.33% (3)
...qė Qeveria Shqiptare,nuk Manaxhon dot,Buxhetin11 %11 %11 % 11.11% (1)
...qė Mbyll Sytė Kundrejt Vjedhjeve nė Administrat0 %0 %0 % 0.00% (0)
...qė Nuk di,tė Ndėshkojė,Hajdutėt nė Qeveri0 %0 %0 % 0.00% (0)
...qė i ka Ikur nga Duart Kontrolli Administratės11 %11 %11 % 11.11% (1)
...qė tė Marrė Masa Radikale,pėr NDESHKIME22 %22 %22 % 22.22% (2)
...qė tė bėhet mė e Zonja nė Administrim - FINANCE0 %0 %0 % 0.00% (0)
...qė jam shumė KONFUZ se cfar OPINIONI tė jap ?0 %0 %0 % 0.00% (0)

Gjithsej Vota: 9


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]

[ Kthehu mbrapa ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte