RealtyStore.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Informacion
· SPECIALE TanPortal
· Dėrgo Artikuj
· Dhoma e Tregtisė
· Llogaria Juaj
· Sondazhe
· Statistikat
· TangurmentaT

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Playboy


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

Pronat - do tė tregojnė Fytyrėn e Vėrtetė tė Shqiptarit ?

Shtazėrinė e Vjedhjes tė Pronės sė Tjetrit ?27 %27 %27 % 27.78% (5)
Primitivizmin e Kulturės tė njė Shtrese Vjedhėse ?5 %5 %5 % 5.56% (1)
Injorancėn e Trashėguar ndėr breza drejt Pronės ?11 %11 %11 % 11.11% (2)
Kultivinim mė tej tė Ndjenjave Grabitėse tė Pronės11 %11 %11 % 11.11% (2)
Abuzimin Trashigimnor tė Pronės sė Tjetrit ?5 %5 %5 % 5.56% (1)
Servilimin pėr Ruajtjen e Vjedhjes sė Pronės ?11 %11 %11 % 11.11% (2)
Metodika Fshatareske,pėr Legjitimin e Vjedhjes ?16 %16 %16 % 16.67% (3)
Hakmarrje pa Pambarim tė Pronarėve,ndaj Vjedhėsve0 %0 %0 % 0.00% (0)
Gjyqe pa Fund,pėr tė Ndėshkuar-Vjedhėsit e Pronave11 %11 %11 % 11.11% (2)

Gjithsej Vota: 18


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]

[ Kthehu mbrapa ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte