Magic Payday & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Fujitsu


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Rezultatet e Votimit Aktual

A e dini qe Irlandezi z.Declan J.Ganley.

eshte pronar i Anglo-Adriatik Investment Fund(AAIF20 %20 %20 % 20.00% (3)
eshte Miliarderi i 38-te i USA-s(nga Forbes)6 %6 %6 % 6.67% (1)
eshte Aksioneri me i Madh i Broadnet Europe0 %0 %0 % 0.00% (0)
eshte Themeluesi i6 %6 %6 % 6.67% (1)
eshte Themeluesi i 250 Milion $6 %6 %6 % 6.67% (1)
ka Bisnese teper te Sukseshme ne tere Lindjen ?6 %6 %6 % 6.67% (1)
eshte Aksioner i Fuqishem i Fondacionit0 %0 %0 % 0.00% (0)
eshte i martuar me Shqiptaro-Amerikane6 %6 %6 % 6.67% (1)
qe 1996 ka Investuar ne Shqiperi mbi 2 milion USD6 %6 %6 % 6.67% (1)
ka mbledhur mbi 120 Milion USD,Bono Privatizimi20 %20 %20 % 20.00% (3)
ka mbi 45,000 aksionere ne AAIF ne Shqiperi20 %20 %20 % 20.00% (3)
ne Shqiperi ka Planifikuar te Investoje-25 Fusha0 %0 %0 % 0.00% (0)

Gjithsej Vota: 15


[ Kabina e Votimit | Votime tė Tjera ]

[ Kthehu mbrapa ]
 
5 Sondazhet e Fundit tek TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania

 Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (69 Vota)

 Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (606 Vota)

 Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (148 Vota)

 Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (59 Vota)

 Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (42 Vota)

 Shqipėria - 2006 .. (203 Vota)

...votime tė tjera

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte