RealtyStore.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Sondazhe

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

Sondazhe tė Vjetėr
· Sali Ram Berisha dhe Populli Shqiptar .. (Rezultate - 2003 Vota)
· Shteti Kosovės dhe Shqipėrisė .. (Rezultate - 327 Vota)
· Ēfarė mendoni pėr ēėshtjen e Kosovės ? (Rezultate - 1572 Vota)
· Kush do fitojė nė zgjedhjet lokale nė Shqipėri?... (Rezultate - 470 Vota)
· Mendoni se kriza politike ka ndodhur sepse... (Rezultate - 723 Vota)
· Shqipėria nė fillim tė vitit 2007... (Rezultate - 911 Vota)
· Shqipėria - 2006 .. (Rezultate - 899 Vota)
· Qeveria e re Shqiptare .. (Rezultate - 158 Vota)
· Zgjedhjet Parlamentare 2005 dhe 'Dushku' .. (Rezultate - 329 Vota)
· Pėr kė do tė votoni ? (Rezultate - 427 Vota)
· Shqipėria '2005 ... (Rezultate - 362 Vota)
· Miratimi i "Ligjit pėr Pronat" ... (Rezultate - 431 Vota)
· Gjendja Aktuale nė Shqipėri... (Rezultate - 288 Vota)
· Ēėshtja "Ēamėria".... (Rezultate - 118 Vota)
· Berishizmi dhe Nanoizmi (Rezultate - 291 Vota)
· Shqipėria '2004... (Rezultate - 141 Vota)
· Pronat dhe Pronarėt legjitimė.. (Rezultate - 108 Vota)
· Ēėshtja - Himara,shfaqi ... (Rezultate - 91 Vota)
· A Mendoni qė Integrimi nė Europė.. (Rezultate - 213 Vota)
· Qėndrimi i Qeverisė ndaj tė Perndjekurve Politikė ? (Rezultate - 39 Vota)
· A mendoni qė Humbja e Korridorit tė 8... (Rezultate - 51 Vota)
· A ju Duket - Kryeqyteti jonė -Tirana ? (Rezultate - 64 Vota)
· Cfarė mendoni pėr Varfėrinė Shqiptare ? ? (Rezultate - 34 Vota)
· A mendoni qė Diaspora Jonė,po afrohet mė shumė me Shqipėrinė (Rezultate - 34 Vota)
· Ku Preferonit,ti kaloni Pushimet nė Shqipėri ? (Rezultate - 63 Vota)
· A janė tė Afta Bankat Shqiptare ? (Rezultate - 19 Vota)
· Pronat dhe Vjedhja e saj... (Rezultate - 21 Vota)
· Privatizimi i Naftės do tė Tėrheqė Investitorėt e Letrave me Vlerė ? (Rezultate - 43 Vota)
· A Mendoni qe Privatizimi i (Rezultate - 40 Vota)
· A do jete Shoqeria jone aq Civile ne Ceshtjen e Pronave ? (Rezultate - 47 Vota)
· A Mendoni qe Rruga Durres-Morine ? (Rezultate - 14 Vota)
· Privatizimi i INSIG,do te sjell ndryshime ne kete Treg ? (Rezultate - 7 Vota)
· A Mendoni qe Fondet e Investimeve do Gjallerojne Ekonomine Shqiptare ? (Rezultate - 10 Vota)
· Rregullorja e Re e Letrave me Vlere,do te stimuloje Zhvillim Tregu ? (Rezultate - 16 Vota)
· A mendoni qe Fondi Anglo-Adriatik eshte Zgjidhje e se Ardhmes se Tregjeve te Kapitaleve ? (Rezultate - 11 Vota)
· Zgjedhjet Parlamentare nė Shqipėri ? (Rezultate - 447 Vota)

Rezerva tė bashkangjitura me artikullin
· Turizmin Shqiptar do tė jetė... (Rezultate - 5 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Me 10 Milion USD $ - VJEDHJE SHTETRORE- A Mendoni... (Rezultate - 9 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qė Shteti Shqiptar duhet... (Rezultate - 6 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qė Naltmadhėria e Tij-Mbreti Leka Zogu 1,do tė.... (Rezultate - 27 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Pronat - do tė tregojnė Fytyrėn e Vėrtetė tė Shqiptarit ? (Rezultate - 18 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A e dini qe Gazi dhe Nafta ne Shqiperi... (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A e dini qe Shqiperia,do te jete (Rezultate - 7 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A e dini qe Irlandezi z.Declan J.Ganley. (Rezultate - 15 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qe Kompani te Fuqishme USA,do te jene Prezente ne Privatizimet Shqiptare ? (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Si Mendoni-Turizmi ne Shqiperi,i Tipit Popullor,VIP,Miks ? (Rezultate - 6 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qe Jeta e nje Biznesmeni eshte e Sigurt ne Shqiperi (Rezultate - 6 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Keni Njohuri se Cfar eshte Komisioni i Letrave me Vlere(KLV) (Rezultate - 3 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Jeni Informuar keto kohe, sa duhet,rreth Burses se Tiranes (Rezultate - 2 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qe Sistemi Shqiptar i Tregu Financiar eshte i pa afte dhe i korruptuar ? (Rezultate - 2 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Mendoni qe Shqiperia,eshte Treg Financiar me Rrezik ? (Rezultate - 3 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Keni njohuri te Mjaftueshme Rreth Fondeve te Letrave me Vlere ? (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Do te jete Trasparenca e Burses se Tiranes e Besueshme per Publikun ? (Rezultate - 1 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Besoni qe Anglo-Adriatika(AAIF),do jete Fond Modern nga ana Administrative ? (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· Mendoni qe Ligjet e favorizojne Tregun e Letrave me Vlere dhe te Kapitaleve ? (Rezultate - 3 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Mendoni qe Bursa e Tiranes,do realizoje nje Treg Terheqes Kapitalesh ? (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A mendoni qe Qeveri ka Angazhim per Letrat me Vlere ? (Rezultate - 5 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A Mendoni qe Letrat me Vlere,duhet te konsiderohen (Rezultate - 4 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:

· A besoni qe Letrat me Vlere,do vihen ne Privatizim ? (Rezultate - 5 Vota)
- Bashkangjitur artikullit:


 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte