Paychecktoday.com & TanPortal

Kėrko

  
Menu Kryesore
· Treguesi
· Informacion
· SPECIALE TanPortal
· Dėrgo Artikuj
· Dhoma e Tregtisė
· Llogaria Juaj
· Sondazhe
· Statistikat
· TangurmentaT

Kėrko te TanPortaliVizitoni Sponsorin Tonė

Welcome to The Multinational Corporation - TanMarket.com


Enciklopeditė TanPortal
· Letrat me Vlerė
· Qytetet Shqiptare Wikipidia
· Muzika Shqiptare
· Kushtetuta e Shqipėrisė
· Personalitetet Shqiptare
· Kristianizmi Shqiptar
· Islamizmi Shqiptar
· Shkencorja - Rruzull
· Enciklopedia - Agimi
· Marketing
· Bursa
· Shqiperia

Statistika e TanPortalit


faqe tė vizituara qė prej June 2003

TanPortal - The Information System of TanMedia & Part of Corporation TanMarket.com Beautiful Albania Statistikat e KontakteveBrowser

 MSIE: Internet ExplorerInternet ExplorerInternet Explorer % ()
 Netscape: NetscapeNetscapeNetscape % ()
 Opera: OperaOperaOpera % ()
 Konqueror: KonquerorKonqueror (KDE)Konqueror % ()
 Lynx: LynxLynxLynx % ()
 Motorė Kėrkimi: Robots - Spiders - BuscadoresRobots - Spiders - BuscadoresRobots/Spiders % ()
 I Panjohur: Otros - DesconocidosOtros - DesconocidosTjetėr / I Panjohur % ()


Sistemi Operativ

 Windows:WindowsWindowsWindows % ()
 Linux:LinuxLinuxLinux % ()
 Mac/PPC:Mac/PPCMac - PPCMac/PPC % ()
 FreeBSD:FreeBSDFreeBSDFreeBSD % ()
 SunOS:SunOSSunOSSunOS % ()
 IRIX:SGI IrixSGI IrixSGI Irix % ()
 BeOS:BeOSBeOSBeOS % ()
 OS/2:OS/2OS/2OS/2 % ()
 AIX:AIXAIXAIX % ()
 I Panjohur:Otros - DesconocidosOtros - DesconocidosTjetėr / I Panjohur % ()


Statistika tė Pėrziera

 Pėrdorues tė Regjistruar:
 Autorėt Aktivė:3
 Artikuj tė Publikuar:2259
 Argumente Aktivė:129
 Komente tė Dėrguar:0
 Seksione Specialė:24
 Artikuj nė Seksionet:184
 Site nė Directory:
 Kategori nė Directory:55
 Artikuj nė Pritje tė Publikimit:44

 
Albanian Social Economic - TanPortalTanPortal është pjesë integruese Sistemit të TanMedia-s dhe anëtare e Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com
Të gjitha Reklamat dhe Banerat,Fotot,Informacionet Tregtare janë Pronë dhe e Drejtë Ekskluzive e Subjekteve Kontraktuese dhe të Korporatës Ndërkombëtare TanMarket.com.Materialet,mund të përdoren lirshëm nga cdo njeri,mjafton që të përmendet emri i autorit,ose i subjektit që i krijon. Komentet janë përgjegjësi e atyreve që i postojnë. Të Gjitha të Drejtat janë të Ruajtura & të Rezervuara © 2003-2007 by TanMarket.com
Bashkëpunimi me TanPortal është një Dritare Informative dhe Ekspozuese e Fuqishme për njerëzit, grupet & individët që kanë interesa biznesore.
* Komentet, Informacionet janë vetëm në Përgjegjësinë e atyreve që i bëjnë. TanPortal është Palë Asnjëanëse në Komentet dhe Informacionet e Palëve te Angazhuara ketu, në formë Direkte dhe Indirekte